STRATENÁ VO SVOJICH SNOCH

Som človek, ktorý veľmi rád sníva. Milujem chvíle pokoja, keď mám čas len pre seba a môžem sa ponoriť do svojich myšlienok a nechať sa unášať do ríše snov. Robím to rada, a áno, robím to často. A je jedno, či je to večer v posteli, alebo za bieleho dňa na prechádzke prírodou. Moje myšlienky prúdia ako bláznivé a ja sa nestačím diviť, aké pestré a bohaté vedia byť. Veľa z nich zabudnem, a keď to najviac potrebujem, nie a nie si spomenúť. Ale nevadí, ony si ma isto nájdu neskôr, keď sa opäť stratím vo svojich snoch.

A práve úlomky mojich snov mi pomáhajú tvoriť a vymýšľať krásne, originálne kúsky pre vás, ale i pre mojich najbližších.
Tentokrát som svoje sny pretavila do novej kolekcie posteľných obliečok. Nazvala som ju: "LOST IN DREAMS" - stratená v snoch.
Vyžaruje z nej pohoda a pokoj, ktoré teraz všetci tak veľmi potrebujeme.

Siahla som po neutrálnych farbách v prírodnom odtieni. Tie mi najviac pripomínajú ten úžasný pokoj, ktorý vieme zažiť len v prírode.
Lebo ona je pre nás tým najväčším zdrojom energie a lásky k všetkému živému.

Predstavujem vám svoj nový, vysnívaný set posteľného prádla z ľanu. Stvorený pre všetkých, ktorí túžia po nehe a nekonečnej pohode.
Set nostalgický a neskutočne príťažlivý...

Verím, že sa vám páči a nájde si svoje miesto v mnohých domovoch. A ja sa už v týchto chvíľach opäť strácam vo svojich snoch.
Dovidenia na budúce...