LÁSKOU PREVOŇANÝ FEBURÁR

Mesiac Február je známy tým, že mnohí zamilovní slávia sviatok sv. Valentína. Preto február nazývame aj mesiacom zamilovaných. Tento sviatok slávia prevažne páry, ktoré si vyznávajú lásku v rôznych podobách. Objatím, vášnivým bozkom, kytičkou kvetov alebo aj chutným jedlom.

A veľmi často sú tieto prejavy lásky  spojené do jedného, krásneho, láskou prevoňaného dňa, ktorý vrcholí slávnostnou večerou pri sviečkach. Príprava sviatočnej večere je väčšinou v rukách žien. Ale určite sa nájdu aj mnohí muži, ktorí radi prekvapia svoje nežné polovičky.

My sme si na mesiac Február pre vás vybrali niekoľko ľanových výrobkov z našej dielne. A sme presvedčení, že vám môžu tieto krásne chvíle spríjemniť a spestriť. Zvolili sme sviežu farbu v podobe púdrovej ružovej, ktorá je u našich zákazníčok veľmi žiadaná.
Sme si istí, že nami vybraté výrobky u vás vyvolajú túžbu vyčariť nezabudnuteľný a láskou prevoňaný deň.

 

Tí, ktorí ste ešte nenašli lásku svojho života, alebo z akéhokoľvek dôvodu partnera nemáte, nezúfajte. Láska má mnoho podôb. Len ju treba rozdávať ale aj prijímať. Doprajte si spoločné chvíle v prítomnosti dobrých priateľov, detí, rodičov alebo aj milovaného zvieratka.
Hlavné je, aby sme čo najčastejšie zažívali ten hrejivý pocit na srdiečku.