ROZKOŠNÉ ZÁSTERKY PRE KREATÍVNE GAZDINKY

Keď som bola mladšia, práce v domácnosti alebo záhrade mi "nevoňali".
Nevedela som pochopiť, ako môže žene urobiť radosť darček v podobe zásterky.

A keby som vtedy nejakú dostala, hádam by som sa aj urazila.

Ale časom človek zmení názor. A stalo sa to aj mne. Párkrát som sa musela pousmiať, keď som sa prichytila pri tom, že si na internete obzerám dosky na krájanie, alebo kuchynské nože. Dokonca som si tento rok k narodeninám kúpila rýľovacie vidly. Radosť mi urobil aj nový vertikutátor a kosačka, ktoré sú mojimi miláčikmi. Asi som divná :-)

Ale chcela som hlavne povedať, že dnes by som sa už zásterke potešila aj ja.
Mne ju síce nikto nekúpi, lebo veď načo aj?
"Veď si ju uši" povedali by mi doma.
Ale ja si ju aj tak neušijem. Lebo veď to poznáte. Obuvník chodí bosý, krajčír nahý ...
Tak deriem tie, ktoré mám doma a v práci navrhujem zásterky pre vás. Také aké sa mi páčia, aké by som si kúpila aj ja.

Zásterka je skvelá vec. Nielenže zabráni tomu, aby sme sa ušpinili. Ale keď má vrecká, tak si do nich počas domácich prác môžeme ukryť pár potrebných pomôcok. Vždy sa nájde niečo, čo do vrecka na chvíľu potrebujeme odložiť.

No a tentokrát som mala chuť navrhnúť zásterky farebné, samozrejme praktické a vhodné na rôzne činnosti.

Napríklad túto žiarivú, zeleno ružovú som venovala všetkým vám, ktoré rady experimentujete v kuchyni, pripravujete chutné jedlá pre svojich hostí a neskutočne vás to baví.
Aj preto som túto zásterku pomenovala "Inventive Cook" vynaliezavá kuchárka.

Pre tie z vás, ktoré rady vypekajú a vymýšľajú chutné, sladké zákusky, koláčiky a iné dobroty máme ružovo žltú zásterku Madam Macaroon.
Verím, že už pri pohľade na ňu ste dostali chuť niečo výborné upiecť.

Ale zásterku môžete využiť aj inde ako v kuchyni. Ak sú vašou srdcovkou kvietky, s láskou sa o ne staráte, presádzate ich,
alebo aranžujete kvetinové dekorácie, ktoré zútulnia vaše bývanie, určite si oblečte zásterku "Adorable Gardener" rozkošná záhradníčka vo fialovo mintovej kombinácii.

Ku každej zásterke si môžete kúpiť kuchynskú chňapku alebo utierku, ktoré budú spolu farebne ladiť. Dokonca si môžete navrhnúť svoju vlastnú, farebnú kombináciu. Farebných ľanov máme v ponuke viac než dosť. Buďte teda kreatívne vo svojich obľúbených farbách. Stačí, keď mi napíšte a vašu originálnu zásterku vám s radosťou ušijeme.

Skvelú atmosféru zachytila fotoaparátom moja šikovná dcéra Izabela. Myslím, že fotenie už môžem smelo zveriť do jej rúk.
Verím, že sa Vám zásterky páčia.