AKÁ JE PONUKA ĽANOVÝCH POSTEĽNÝCH OBLIEČOK OD SHABBY ROMANTIC?

Pestrá, široká a 100% prírodná.

FAREBNOSŤ

V našej ponuke nájdete posteľné obliečky vo viacerých farbách. Skladom máme približne 16 farieb, takže nemusíte dlho na svoje vytúžené obliečky čakať. Samozrejme, stane sa, že niektorá farba sa minie skôr, ako ju stihneme naskladniť. Ale v tom prípade Vás budeme okamžite informovať a urobíme maximum pre rýchle doplnenie zásob.

VZORY

Milujeme prúžok, bodky a kocky.
Preto máme v ponuke hneď niekoľko ľanov s prúžkom, či už širším alebo užším.
Ľany s bielymi bodkami máme v troch farbách – ružová, natur a tmavomodrá.
Nájde sa aj spomínaná kocka. Vzorované ľany obmieňame, aby sme zabezpečili pestrosť a aktuálnosť.
Samozrejme, máme aj bestsellery, ktoré objednávame opakovane. Jednoducho Vám i nám prirástli k srdcu.

ZAPÍNANIE

Gombíky
Klasika, ktorá nesmie chýbať. Používame kokosové a sú priznané. To znamená, že ich neukrývame dovnútra gombíkovej légy. Ľan a kokosové gombíky spolu krásne ladia.
Ale ak túžite po skrytom zapínaní na gombíčky, napíšte nám to do poznámky k objednávke.
Na požiadanie môžeme použiť aj gombíky drevené v bledých farbách.

 

Mašličky
Posteľné obliečky, ktoré sa zaväzujú na mašličky – ideálne do vidieckych spální a tiež pre romantické duše. Tieto obliečky sú 100% ľanové. Nie je tu použitý žiadny iný materiál. Majú svoje čaro a zaslúžené miesto v našej ponuke.


Ľanové šľupky a gombíky
Toto zapínanie som vymyslela pre pánov a tých, ktorí majú radi originalitu a moderný dizajn. Je to elegantné a nadčasové zapínanie. V dnešnej dobe je veľa mužov, ktorí vedia čo chcú a radi experimentujú. Preferujú moderný vzhľad a čisté línie. Tento druh zapínania je pre nich ako stvorený. Ale nielen pre nich. Posteľné obliečky v pánskom štýle si môže kúpiť ktokoľvek, komu sa tento štýl páči. 

 

PRAKTICKOSŤ

Vieme, že dnešná doba je rýchla, všade sa ponáhľame, sme zaneprázdnení a nemáme čas.
Z toho dôvodu sú naše posteľné obliečky veľmi praktické. Po obvode, cca 1mm od kraja sú zabezpečené šitím. Načo je to dobré? Šetrí to Váš čas. Po opratí nemusíte obliečky žehliť. Stačí ich po vytiahnutí z práčky ponatriasať, nechať usušiť a potom ešte raz ponatriasať. Šitie po obvode zabezpečí to, že sa obliečky nebudú deformovať a budú si držať svoj tvar. Ale ak je žehlenie pre Vás dôležité, ožehlite ich. Vďaka prešitiu ich ožehlíte oveľa rýchlejšie, lebo sa Vám nebudú v hranách krútiť.

EKOLOGICKÉ A ESTETICKÉ BALENIE

Posteľné obliečky od nás k Vám prídu vyhladkané, s láskou poskladané a pekne uložené vo vkusnej, papierovej krabici s logom. Taktiež je toto balenie aj krásne na pohľad a Vy si nemusíte lámať hlavu s darčekovým balením. Jednoducho krabicu aj s obsahom podarujete. Balenie je ekologické, môžete ho zrecyklovať alebo použiť na ďalší účel. Záleží nám na tom, aby sme nezaťažovali životné prostredie, takže aj samotná krabica bude zabalená v recyklovanom papieri.