ABY SA NÁM SNÍVALI TIE NAJKRAJŠIE SNY

Uvedomujete si, že život beží akosi rýchlejšie? Máte pocit, že čas medzi ránom a večerom preletí tak, že si to ani nestihnete uvedomiť?
Všetci sa niekam ponáhľame, riešime množstvo povinností a problémov. Nevieme si nájsť chvíľku na rozhovor s tými najbližšími a stále to odkladáme. A už vôbec nemyslíme na seba a svoju pohodu. Všetko má prednosť a sami seba odsúvame na to najposlednejšie miesto.

Tiež to tak vnímate?
Som si istá, že v tom nie som sama.

Jedno je však isté. Po rušnom dni sa najviac teším na to, ako si ľahnem do postele a konečne si oddýchnem. Nie vždy sa nám podarí rýchlo zaspať a dokonale sa uvoľniť. V hlave neustále bežia myšlienky a nie a nie ich odohnať.
Preto by sme si mali v spálni vytvoriť podmienky na to, aby sa naša myseľ skľudnila a dovolila telu i duši si oddýchnuť.

Čím ale začať?
Kľúčový je správny výber farieb.
Je všeobecne známe, že zelená farba a jej odtiene pôsobia ukľudňujúco. Keď vojdete do miestnosti zladenej v prírodných farbách, tak si možno ani neuvedomujete, aký to má vplyv na vašu náladu.

Myseľ sa vám skľudní, spomalí a vy nadobudnete taký príjemný pocit pohody. Je to akoby ste sa zrazu ocitli niekde v prírode, obklopení stromami alebo uprostred zelenej lúky. Už len tá predstava nám prináša pokoj na duši.

 

 

Preto sme pre vás vytvorili novú, ukľudňujúcu kolekciu ľanových, posteľných obliečok.
Dominujú v nej farby v odtieňoch zelenej a prírodnej, béžovej. Kvalitný, 100% prírodný ľanový materiál je samozrejmosťou. Veď ľan má blahodárne účinky na našu pokožku. Nedráždi ju. Naopak, ukľudňuje, a tak je aj skvelou voľbou pre alergikov a deti. A tieto jeho vlastnosti sú zárukou prospešného účinku pre naše telo ale i pohodu duše.

 

Obliečky Dusty Green - jemná, prašná zelená a obliečky Frosty Green - chladivá zelená.

Obliečky Perfect Harmony - kombinácia mliečnej bielej a béžového prúžku. Elegantné posteľné prádlo, ktoré neomrzí.

A ak sa rozhodnete dopriať sebe alebo svojim blízkym ľanovú pohodu v podobe posteľných obliečok, nezabudnite si prikúpiť aj ľanové plachty pre dokonalý pocit harmónie a relaxu alebo aj pyžamo vo farbe, ktorú preferujete.

Potom vám už nebude nič brániť v tom, aby sa vám snívali tie najkrajšie sny, aké si len môžete priať.