Deti, to najcennejšie čo máme

Deti, to najcennejšie čo máme.

Jar je už v plnom prúde. Tráva sa zazelenala, rozkvitli prvé jarné kvietky, vtáčiky štebocú ostošesť, zvieratká privádzajú na svet svoje mláďatká.

Príroda to má krásne vymyslené. Ale ani my ľudia nie sme iní. Jar nás láka von z domovov.
Do záhrady, na prechádzky, zrazu máme chuť začať niečo nové. Takto funguje kolobeh života.
Všetko má svoj začiatok i koniec.

Dovolím si tvrdiť, že najkrajšou udalosťou v živote je príchod malého človiečika na svet.
Ten malý, uplakaný uzlíček šťastia má takú veľkú moc, že nám od základov zmení celý život.
Zrazu dáva celkom iný zmysel. Pocit zodpovednosti, strachu o zdravie naše i našich potomkov, eufória šťastia...
Niet sa čo čudovať. Všetko sa točí už len okolo detí.

Tak ako vo zvieracom svete sa mamička ovečka stará o svoje jahniatko, chráni ho a kŕmi, tak isto sa my rodičia s láskou staráme o naše deti. Aby z nich vyrástli úspešní, samostatní a hlavne zdraví ľudia.

I ja som mamou dvoch detí. A viem, že najdôležitejšou vecou na svete je pre mňa ich zdravie.
Ostatné už príde samo, keď sa budú snažiť a budú chcieť.

A na to, aby naše deti od narodenia vyrastali v zdravom prostredí, nestačí len zdravá, vyvážená strava a pravidelný pohyb na čerstvom vzduchu, ale dôležitým faktorom pre naše  zdravie je i kvalitný a výdatný spánok.

Ako už iste tušíte,  na to aby sme deťom toto zabezpečili, je dôležité, aby sme im dopriali luxus v podobe posteľného prádla z čisto prírodných materiálov.

Tým najideálnejším materiálom pre zdravý spánok je predsa ľan. Mnohé mamičky bojujú s rôznymi alergiami alebo atopickými exémami, ktoré dráždia detskú pokožku. A to najhoršie čo môžu urobiť je, nechať dieťatko spávať v perinách zo syntetických materiálov.  Tie sú síce lacné, ale stav pokožky ešte zhoršujú. Naopak, ľan je priam ideálny pre ľudí s takýmito problémami. Veľmi dobre vieme, že alergia či atópia sú spoločníkmi na celý život. A môžeme nimi začať trpieť kedykoľvek počas nášho života. Tak prečo nezabezpečiť našim deťom už od útleho detstva zdravé prostredie.

My máme pre Vás riešenie ako predchádzať zdravotým problémom alebo zmierniť nepríjemné stavy u detí ale i u dospelých, ktoré zažíva každý takto postihnutý človek.

V ponuke už máme posteľné prádlo i plachty zo 100% prírodného ľanu v klasických rozmeroch. Teraz som sa rozhodla Vám ponúknuť  posteľné prádlo aj pre Vaše najmenšie poklady.

Predstavujem Vám žiarivé, farebné posteľné obliečky z mäkkučkého ľanu.


Deti milujú farby a preto máte na výber hneď z niekoľkých farieb, kotré môžte navzájom kombinovať.  Vytvoríte tak veselý, farebný kútik na spanie, ktorý je nielen veselý, ale hlavne spĺňa všetky požiadavky pre zdravý spánok.

 

Naše posteľné prádlo je ušité z ľanu najvyššej kvality. Ľanová tkanina je praná a mäkkčená. Taktiež  je veľmi jemná na dotyk a už sa Vám nezrazí. Je tou najlepšou voľbou pre ľudskú pokožku.

 

Chráňme si to, čo je nám najdrahšie.
Naše zdravie.

Stále váhate?
Máte otázky?
Prečítajte si článok o tom, aké vlastnosti a účinky má ľan.