O mne

Kategórie
 
 
 
 
 

O mne

 

V súlade s prírodou... tak tvorím originálne interiéry pre vaše útulné bývanie.

Ľan je môj život.  S myšlienkou naň zaspávam a ráno sa prebúdzam. Ako malé dieťa som u babičky spávala v perinách odetých do ľanových obliečok. Ľan bol súčasťou každej domácnosti. Či už v podobe jednoduchých kuchynských utierok, alebo nádherne vyšívaných obrusov. Nehovoriac o odevoch, ktoré boli vďaka tomuto prírodnému materiálu príjemné na dotyk a ideále na horúce letné dni.

Ako som rástla, ľan sa z našich životov vytrácal a nahradili ho moderné a ľahko udržiavateľné syntetické materiály. Celý svet je zamorený chladnými a škodlivými materiálmi, ktoré majú negatívny vplyv na životné prostredie. Dnes sa už takmer každý z nás stretol s alergiami či inými zdravotnými problémami spôsobenými používaním takýchto materiálov.

Ľan je 100% prírodný materiál, ktorý má veľké množstvo výborných a zdraviu prospešných vlastností. Očaril ma svojou vôňou a kvalitou. Užívam si chvíle vo výrobnom procese, krásne sa vlní  a roztopašne vrtí pod nožnicami.

U nás nájdete len výrobky zo 100% prírodných materiálov vysokej kvality ako sú ľan, prípadne bavlna. Produkty sú mojim dielom a navrhnuté sú tak, aby vytvorili dokonalý pocit útulného domova, kam sa vždy budete vracať s radosťou.

Každý výrobok v našej ponuke je možné prispôsobiť Vašim požiadavkám. Radi upravíme rozmery či kombináciu látok podľa Vášho želania. Poradím Vám pri zariadení Vášho interiéru. Navrhnem kombináciu výrobkov z našej ponuky tak, aby tvorili dokonalú harmóniu.

Verím, že sa k nám budete radi vracať...

Patricia Richterová

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia