Často kladené otázky

Počula som, že ľan sa po opratí dosť zrazí. Je to pravda?

Áno, ľan sa po opratí zvykne zraziť o 6-10 cm na metri. Z toho dôvodu ľanové látky pred spracovaním vždy vyzrážame opratím. Preto nemusíte mať strach, že sa Vám výrobky zakúpené u nás zrazia. 
V ponuke máme aj ľanovú metráž, ktorá je praná a mäkčená priamo výrobcom. Takýto ľan predpierať netreba. Navyše je mäkučký a veľmi príjemný na dotyk.

 

Kúpila som si u Vás obrus a v látke som našla malé kúsky stebiel. Je to v poriadku?

Áno, je to úplne v poriadku. V prírodnom 100%-nom ľane môžte nájsť kúsky ľanových stebiel. Je to čisto prírodný materiál, a preto aj rôzne hrčky, alebo na niektorých miestach zhrubnuté vlákna sú prirodzenými znakmi ľanových tkanín.

 

Nie je ľan drsný? Vraj škriabe...

Nie, ľan nie je drsný. Naopak, je veľmu príjemný na dotyk. Po opratí je trošku tuhší, akoby naškrobený. To sa ale žehlením odstráni. Ľan je ideálny na výrobu posteľného prádla či oblečenia. Určite neškriabe.

 

Veľmi sa mi páči jedna ľanová látka so vzorom, z ktorej máte v ponuke vankúše. Chcela by som z tejto látky závesy. Je možné ich ušiť na mieru?

Áno, veľmi radi Vám ušijeme akýkoľvek výrobok z látok, ktoré máte možnosť vidieť v našej ponuke. Stačí, keď nám napíšete Vaše požiadavky.

 

V e-shope máte záclony, ktoré sa uväzujú o garnižu na mašličky. Ja  by som mala záujem o túto záclonu bez mašličiek, s riasiacou páskou. Dá sa to?

Áno dá. Záclony i závesy z našej ponuky Vám ušijeme s akýmkoľvek typom uchytenia.

 

V ponuke máte darčekové sady. Rada  by som obsah tejto sady zmenila. Je to možné?

Samozrejme, radi Vám vyskladáme darčekovú sadu podľa Vašich predstáv.

 

Páčia sa nám Vaše posteľné obliečky. Chcela by som také aj do detskej postieľky. Ušili by ste mi aj menšie rozmery?

S radosťou! Stačí, keď nám napíšete, aké rozmery posteľného prádla si želáte a my Vám zašleme cenovú kalkuláciu. Potom sa môžte rozhodnúť, či máte o obliečky záujem.

 

Páčia sa mi Vaše výrobky, ale nenašla som vo Vašom E-shope produkt, ktorý hľadám. Bolo by možné mi ho vyrobiť na mieru?

Samozrejme. S veľkou radosťou Vám vyrobíme produkt na mieru. Teší nás, keď môžme našu ponuku rozšíriť o nové výrobky. Popíšte nám Vašu predstavu a my všetko vymyslíme, vypracujeme cenovú ponuku a po odsúhlasení z Vašej strany produkt zrealizujeme.