Doručenie a platba

Informácie o doručení

Tovar, ktorý máme skladom, odosielame zvyčajne do 2 pracovných dní od prijatia objednávky.
Pri každom produkte v našom e-shope je uvedená informačná doba výroby. Vzhľadom na to, že o naše výrobky z ľanu je veľký záujem, je možné, že sa doba výroby mierne predĺži oproti uvádzanej dobe dostupnosti pri produkte. V takom prípade Vás budeme bezodkladne informovať o termíne dodania Vami objednaných výrobkov.

Všetky produkty, ktoré máme v ponuke je možné upraviť na mieru podľa Vašich požiadaviek. Doba dodania Vám bude oznámená spolu s cenovou kalkuláciou na nový, upravený výrobok.

Výrobky zasielame kuriérom a prostredníctvom Packety. Spôsob doručenia si zvolíte pri objednávke.

V prípade nadrozmerných, či príliš ťažkých balíkoch dohodneme spôsob doručenia i jeho cenu individuálne.

Taktiež je možné zaslať balík do akejkoľvek krajiny sveta podľa Vašich požiadaviek. Výška poštovného Vám bude vopred vypočítaná v závislosti od krajiny doručenia a hmotnosti objednaného tovaru.

Osobný odber: objednávku si môžte po uhradení vyzdvihnúť na adrese: Priemyselná 12, 971 01 Prievidza ( budova Unispoj ) Termín prevzatia si dohodnite vopred telefonicky.

 

Poštovné grátis:

Áno, aj takú možnosť ponúkame. Stačí nakúpiť v minimálnej hodnote 105 Euro, zvoliť platbu vopred na účet alebo platbu kartou a poštovné neplatíte.

 

Spôsob platby

1. Platba vopred

Platbu za tovar je možné realizovať vopred na náš bankový účet, ktorý máme zriadený vo Fio Banke.

2. Dobierka

V prípade, že uprednostňujete platbu na dobierku pri dodaní tovaru, ponúkame aj túto možnosť. Stačí si ju zvoliť pri realizácii objednávky.

3. Platba kartou
Platby kartou sú jednou z najpopulárnejších platobných metód na svete. Nemusíte mať u seba hotovosť ani vyberať z bankomatu, stačí použiť vašu platobnú kartu a tovar zaplatiť on-line.  Priradenie k vašej objednávke prebehne v priebehu niekoľkých minút po úhrade.

4. Spôsob platby pri realizácii na mieru

Milé naše zákazníčky, keďže Vám dávame možnosť návrhu a výroby produktu presne na mieru na základe Vašich požiadaviek, radi by sme Vás informovali, že v tomto prípade nie je možné tovar platiť formou dobierky. V prípade realizácie na mieru, úpravy rozmerov, ktoré nemáme štandardne v ponuke, vyžadujeme zálohovú platbu vo výške 50 % z celkovej ceny výrobku. Zálohovú platbu môžme požadovať i pri objednávkach vyššej hodnoty.