ZAŽITE DOTYK PRÍRODY

Nie je nič príjemnejšie, ako osviežiť unavené telo krátkou sprchou. Voda dodá pokožke stratenú pružnosť, hydratuje ju a prekrví.
Ideálne je, ak sa prekonáte a osviežite sa vlažnou až mierne studenou sprchou.

A čo taký rýchly kúpeľ v horskom potôčiku počas teplých dní? Už ste to skúsili?

Verte mi, je to pôžitok pre telo ale i pre zmysly. Započúvajte sa do zvukov prírody a nadýchajte sa sviežeho horského vzduchu.
Chladná voda telo vzpruží a pozitívne naladí. Dovoľte prírode vyliečiť boľavé srdiečko a vyčariť úsmev na tvári.

Viem o čom píšem. Vyskúšali sme si to v jedno slnečné, sobotnajšie ráno na vlastnej koži. Vybrali sme sa hľadať krásne zákutia, aby sme mohli nafotiť naše nové, kúpeľňové doplnky v sviežej mentolovej farbe. Farba nových uterákov,osušiek ale i županu je neskutočne osviežujúca. Prekrásne zapadla do prírodnej scenérie so zurčiacim potôčikom a rastlinstvom, ktoré začína hýriť všetkými odtieňmi zelenej.
Ten pohľad na prebúdzajúcu sa prírodu je ohromujúci a zároveň tak ukľudňujúci.

Zažite aj vy dotyk prírody. Nemusíte preto hneď utekať niekam von a hľadať horský potôčik. Stačí, keď si doprajete osvieženie v sprche, nastavíte studenšiu vodu a chvíľu vydržíte stáť v chladnom vodnom objatí.

Potom sa už len poutierajte do našej novej, ľanovo bavlnenej osušky, ktorá telo rýchlo zbaví chladných kvapiek vody a vďaka svojim peelingovým účinkom odstráni z pokožky odumreté čiastočky kože.

A za odmenu, že ste to v tej chladnej vode zvládli sa zahrejte v našom pohodlnom župane a zrelaxujte v hebučkých ľanových obliečkach z najnovšej, sviežej kolekcie Perfect Happiness.