Zaručená kvalita

Kvalita zaručená

Pracujeme výhradne s prírodnými materiálmi, ako sú ľan prípadne bavlna. Textílie dôsledne vyberáme a testujeme skôr, ako z nich pre Vás vytvoríme produkt, ktorý Vám bude dlho a dobre slúžiť.
Všetky látky pred spracovaním vyzrážame opratím, aby sa Vám už nezrazili.

Naše výrobky si zakúpilo množstvo zákazníkov z celého Slovenska , Čiech i okolitých štátov.  Mnohí z nich u nás pravidelne nakupujú a inšpirujú nás k tvorbe nových kolekcií. A to je pre nás najväčším dôkazom spokojnosti.

 


Bytové doplnky pre Vás šijeme na kvalitných priemyselných šijacích strojoch značky Garudan

Krajky, ktoré používame nakupujeme u tradičného českého výrobcu s niekoľkoročnými skúsenosťami. Vzhľadom na to, že vyrába krajky z prírodných materiálov, tento výrobca spĺňa dokonale naše požiadavky.

Použité krajky sú zo 100%-nej bavlny alebo 100%-ného ľanu. Ľanové krajky pred spracovaním vždy vyzrážame, takže sa nemusíte báť, že sa Vám zrazia.

Snažíme sa používať výhradne prírodné materiály, preto všetky gombíčky na vankúšikoch, či posteľných obliečkach sú z dreva, kokosu, prípadne sú použité nitené gombíčky , ktoré boli tak obľúbené u našich starých materí.

V prípade výroby podsedákov sme nútení používať zipsy a  molitánovú výplň, napínacie ľanové plachty majú všitú gumu a na výrobu závesov či záclon sú použité riasiace pásky. Tieto doplnky sú jediným neekologickým materiálom v našej ponuke.

Každý výrobok je podrobený prísnej kontrole skôr, ako Vám ho zabalíme a odovzdáme na doručenie.

Veríme, že budete s nákupom u nás spokojní...