Zaručená kvalita

Kategórie
 
 
 
 
 

Zaručená kvalita

Pracujeme výhradne s prírodnými materiálmi, ako sú ľan, prípadne bavlna. Textílie dôsledne vyberáme a testujeme skôr, ako z nich pre Vás vytvoríme produkt, ktorý Vám bude dlho a dobre slúžiť.
Pracujeme s rôznymi druhmi ľanových tkanín. Výrobky šijeme prevažne z ľanu praného a mäkčeného. Takýto ľan má pred spracovaním už minimálnu zrážanlivosť. Preto rátajte ešte so zrážaním od 1-3 % na metri. Látky, ktoré nie sú prané, dodatočne vyzrážame vypraním pred samotným šitím.

 

Naše výrobky si zakúpilo množstvo zákazníkov z celého Slovenska , Čiech i okolitých štátov.  Mnohí z nich u nás pravidelne nakupujú a inšpirujú nás k tvorbe nových kolekcií. A to je pre nás najväčším dôkazom spokojnosti.

Bytové doplnky pre Vás šijeme na kvalitných priemyselných šijacích strojoch značky Garudan

Krajky, ktoré používame nakupujeme u tradičného českého výrobcu s niekoľkoročnými skúsenosťami. Vzhľadom na to, že vyrába krajky z prírodných materiálov, tento výrobca spĺňa dokonale naše požiadavky.

Použité krajky sú zo 100%-nej bavlny alebo 100%-ného ľanu. Ľanové krajky pred spracovaním vždy vyzrážame, takže sa nemusíte báť, že sa Vám zrazia.

Snažíme sa používať výhradne prírodné materiály, preto všetky gombíčky na vankúšikoch, či posteľných obliečkach sú z dreva, kokosu, prípadne sú použité nitené gombíčky , ktoré boli tak obľúbené u našich starých materí.

Napínacie ľanové plachty majú všitú gumu a na výrobu závesov či záclon sú použité priehľadné riasiace pásky. Tieto doplnky sú jediným neekologickým materiálom v našej ponuke.

Každý výrobok je podrobený prísnej kontrole skôr, ako Vám ho zabalíme a odovzdáme na doručenie.

Veríme, že budete s nákupom u nás spokojní...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia