Možnosti dopravy a platieb

Kategórie
 
 
 
 
 

Doručenie a platba

Informácie o doručení

Tovar, ktorý máme skladom, odosielame zvyčajne do 2 pracovných dní od prijatia objednávky.
Pri každom produkte v našom e-shope je uvedená informačná doba výroby. Vzhľadom na to, že o naše výrobky z ľanu je veľký záujem, je možné, že sa doba výroby mierne predĺži oproti uvádzanej dobe dostupnosti pri produkte. V takom prípade Vás budeme bezodkladne informovať o termíne dodania Vami objednaných výrobkov.

Všetky produkty, ktoré máme v ponuke je možné upraviť na mieru podľa Vašich požiadaviek. Doba dodania Vám bude oznámená spolu s cenovou kalkuláciou na nový, upravený výrobok.

Výrobky zasielame ako doporučený list, prípadne balík Slovenskou poštou ( Českou poštou ), kuriérom a prostredníctvom Zásielkovne . Spôsob doručenia si zvolíte pri objednávke.

V prípade nadrozmerných, či príliš ťažkých balíkoch dohodneme spôsob doručenia i jeho cenu individuálne.

Taktiež je možné zaslať balík do akejkoľvek krajiny sveta podľa Vašich požiadaviek. Výška poštovného Vám bude vopred vypočítaná v závislosti od krajiny doručenia a hmotnosti objednaného tovaru.

 

Poštovné grátis:

Áno, aj takú možnosť ponúkame. Stačí nakúpiť v minimálnej hodnote 150 Euro a poštovné neplatíte.

 

Spôsob platby

1. Platba vopred

Platbu za tovar je možné realizovať vopred na náš bankový účet, ktorý máme zriadený vo Fio Banke. V prípade platby vopred Vám bude z ceny poštovného automaticky odrátaná zľava vo výške 1 Euro.

2. Dobierka

V prípade, že uprednostňujete platbu na dobierku pri dodaní tovaru, ponúkame aj túto možnosť. Stačí si ju zvoliť pri realizácii objednávky.

3. Spôsob platby pri realizácii na mieru

Milé naše zákazníčky, keďže Vám dávame možnosť návrhu a výroby produktu presne na mieru na základe Vašich požiadaviek, radi by sme Vás informovali, že v tomto prípade nie je možné tovar platiť formou dobierky. V prípade realizácie na mieru, úpravy rozmerov, ktoré nemáme štandardne v ponuke, vyžadujeme zálohovú platbu vo výške 50 % z celkovej ceny výrobku.

4. Ďalšie spôsoby platby pre Vás pripravujeme

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia