Kategórie
 
 
 
 
 
Štýlové ľanové doplnky

Štýlové ľanové doplnky, ktoré sú pre každodenný život veľmi potrebné.

V tejto kategórii nájdete rôzne doplnky, ktoré sú neodmysliteľnou súčasťou každodenného života. Predstavujeme Vám originálne ľanové tašky, ktoré sú obojstranné a veľmi ľahko sa udržiavajú. Môžte ich nosiť do práce, na prechádzku, dovolenku... jednoducho kdekoľvek sa Vám zachce.  Taktiež Vám ponúkame vysoko kvalitné ľanové uteráky a osušky. K týmto doplnkom budú v budúcnosti pribúdať ďalšie. Verím, že nás i Vy budete inšpirovať k ich tvorbe.

 
 

Ľanová taška Blue Stripes

Obojstranná ľanová taška Blue Stripes - originálny doplnok, ktorý Vám nesmie v lete chýbať.
Kód produktu:125
Výrobca:Shabby Romantic
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 1 týždeň
Vaša cena:: 39,00 €

Originálna ľanová taška je ideálnym doplnkom na horúce letné dni. Zmestia sa do nej všetky nevyhnutné doplnky, bez ktorých nemôžete byť.

Vezmite si ju do mesta, do práce ale i na dovolenku či pláž.

Ľanová taška Blue Stripes je ušitá zo 100% prírodného praného ľanu vyššej gramáže ( 380g/m2) v kombinácii s kvalitným francúzskym ľanom ( gramáž 260g/m2 ).

Vo vnútri tašky je vrecko na mobil či peňaženku a tiež ľanový pomocník na kľúče. Je to malý ľanový remienok, ktorý má na konci odopínateľnú karabínku kruhového tvaru. Remienok je dostatočne dlhý aby ste nemuseli kľúče z karabínky odopínať, keď budete potrebovať odomknúť. Už žiadne nekonečné hľadanie kľúčov :)

Kovovú karbínku pred praním jednoducho odopnete a tašku operiete na štyridsiatke v práčke. Prosím nepoužívajte sušičku. Niet nad sušenie na čerstvom vzduchu a slniečku :)

A aby toho nebolo málo... taška je obojstranná!
Keď zatúžite po zmene, jednoducho ju prevrátite a máte novú tašku.

Celá taška je preštepovaná dvojitým stehom a premyslená do posledného detailu. Dno je taktiež spevnené dvojitým štepovaním.

 

AUTORSKÝ NÁVRH: Patricia Richterová

Veľkosť: cca 40x40cm, výška vrátane uší 50 cm

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia